Zadzwoń: +48 500 11 44 73

złomowanie aut Żywiec, skup samochodów Żywiec, kasacja, auto szrot, złomowisko, auto złom

img

Złomowanie Aut

W Polsce na gospodarstwo domowe przypada średnio 2,5 samochodu co czyni nasz kraj jednym z największym auto szrotem w Europie. Dążenie do posiadania nowego auta sprawia, iż coraz więcej właścicieli aut decyduje się na złomowanie pojazdu.

Skup samochodów

Skup pojazdów za gotówkę to rozwiązanie dla każdego kto chciałby pozbyć się samochodu bez wychodzenia z domu i czekania na Klienta. Rynek przesycony jest samochodami używanymi dlatego coraz ciężej jest sprzedać stare auto.

Żywiec

Działamy kompleksowo dojeżdżając do Klientów na terenie całej Polski południowej, jeżeli interesuje Cię odbiór starego i niesprawnego auta, poprostu skontaktuj się z nami już teraz. Dojedziemy bezpłatnie do miasta Żywiec.

 

 

 

 

 

Jesteśmy dużą firmą z branży recykling - automotive oraz stacją demontażu pojazdów. Oszczędzamy energię oraz zasoby poprzez odpowiednie praktyki recyklingowe. Posadamy w ofercie tysiące części używanych pochodzących z aut wycofanych z eksploatacji. Zapewniamy gwarancję na sprzedawane przez firmę auto złom produkty, a części dobieramy starannie pod względem zużycia. Auto Recykling funkcjonuje na rynku od ponad dekady oraz zatrudia 35 osób. Obecnie na naszym placu znajduje się ponad 500 modeli aut używanych, rocznie przetwarzamy w granicach 3000 pojazdów osobowych oraz dostawczo-ciężarowych.


Dogodna lokalizacja firmy w centum aglomeracji województwa Śląskiego w miejscowości Radostowice pozwala nam na dogodną logistykę oraz dojazd do Klientów z terenów Śląska oraz całego województwa Małopolskiego Opolskiego a wkrótce południowej części Łódzkiego. Dojazd do kienta dzięki rozwiniętej logistyce oraz flocie auto lawet umożliwia skup i odbiór pojazdów na złomowanie tego samego dnia, maksymalnie 24h od zgłoszenia chęci sprzedaży auta na złom - na części czy na handel.

 

Założeniem naszej firmy jest ciągły rozwój przedstębiorsta. Internet pozwala nam na dotarcie do dużo większej grupy klientów zainteresowanych skupem - sprzedażą - złomowaniem samochodów. Poprzez sprzedaż internetową naszych produktów pozwala nam na oferowanie niższych oraz bardziej konkurencujnych cen. Dzięki sprzedaży części używanych możemy przeznaczyć część zysków na oferowanie lepszych cen niż nasza konkurencja na skup samochodów, z których pozyskujemy części używane.


Kierownicto firmy AUTORECYKLING oraz wszyscy pracownicy stacji demontażu posiadają odpowiednią wiedzę, kwalifikacje, które są wymagane w tej branży, aby oferować wysokich standardów obsługę klientów oraz najwyższe ceny.


Głównym celem strony internetowej jest dotarcie do jak najszerszego grona użytkowników poszukujących usług z zakresu : skup samochodów - złomowanie samochodów - auto złom - szrot - skup pojazdów za gotówkę - recykling aut - złomowisko - auto części.


Prowadzimy skup aut powypadkowych, na złom, na części, rozbitych oraz uszkodzonych oraz samochodów z roczników 1998-2012 w nienagannym stanie technicznym lub do poprawek lakierniczych przeznaczonych na handel. Jeżeli potrzebujesz sprzedać oraz otrzymać gotówkę jeszcze dziś skontaktuj się bezpośrednio z Naszą firmą.