Zadzwoń: +48 500 11 44 73

złomowanie aut Żywiec, skup samochodów Żywiec, kasacja, auto szrot, złomowisko, auto złom

img

Złomowanie Aut

W Polsce na gospodarstwo domowe przypada średnio 2,5 samochodu co czyni nasz kraj jednym z największym auto szrotem w Europie. Dążenie do posiadania nowego auta sprawia, iż coraz więcej właścicieli aut decyduje się na złomowanie pojazdu.

Skup samochodów

Skup pojazdów za gotówkę to rozwiązanie dla każdego kto chciałby pozbyć się samochodu bez wychodzenia z domu i czekania na Klienta. Rynek przesycony jest samochodami używanymi dlatego coraz ciężej jest sprzedać stare auto.

Złomowanie Samochodów / Recykling - Auto Złomowanie / Transport Holowanie Aut / Katalizatory - Skup odpadów / Cennik Katalizatorów / Cennik aut używanych / Ceny skupu metali / Usługi transportowe / Usługi wyburzeniowe / Auto Szrot / Auto Części

Sprawdź pełną ofertę !

 

 

 

 

 

Firma //AUTORECYKLING jest jednym z głównych odbiorców samochodów przeznaczonych do wycofania z eksploatacji - czyli złomowania. Została zarejestowana w roku 2007, natomiast oficjalne otwarcie nastąpiło rok później. Od tego czasu istnieje nieprzerwanie na Śląskim rynku samochodów używanych. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako punkt skupu złomu w okolicach Pszczyny / Śląskie w miejscowości Radostowice, wkrótce jednak wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom przekształcona została w działalność recykligową - punktu złomowania pojazdów. Otrzymała pozwolenie Wojewody Śląskiego o nr. 67 i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Działalność została poszerzona o skup samochodów oraz sprzedaż części używanych. Zgodnie z normami środowiska oraz przepisami prawnymi urzeczywistniła koncepcję odwraczania Polski południowej poprzez wycofywanie starych samochodów z użytkowania.


Od kilku lat firma //AUTORECYKLING znajduje się w czołówce firm zajmujących się złomowaniem pojazdów w Polsce południowej poprzez recykling ponad 3000 samochodów rocznie. Grono zadowolonych z usług Klientów wciąż poleca firmę jako godną zaufania jednostkę - otrzymaliśmy status Rzetelna Firma spośród wszystkich przedsiębiorstw trudniących się złomowaniem & kasacją pojazdów.

Dzięki ugruntowanej pozycji oraz znanej marce //AUTORECYKLING vel. ZŁOMOWISKO.INFO cieszymy się wiarygodnośćią Klientów oraz uzyskaniem statusu solidnej firmy przyjaznej Klientom. Jest to wynikiem ciągłej modernizacji naszej firmy, dbałości o podnoszenie jakości usług oraz dotrzymywania składanych obietnic Klientom.

Firma kieruje swoją ofertę skupu oraz złomowania samochodów do użytkowników swoich starych samochodów będących na etapie sprzedaży auta, poprzez oferowanie NAJLEPSZYCH CEN skupu na Śląskim oraz lokalnym rynku wtórnym samochodów używanych.

Jako nieliczni z wszystkich punktów nasz skup samochodów oferuje BEZPŁATNY DOJAZD & ODBIÓR samochodu z miejsca wskazanego przez właściciela samochodu, co gwarantuje nam bardziej atrakcyjną ofertę dla Klientów wymagających.

Profesjonalna pomoc i obsługa poprzez wykwalifikowaną kadrę handlowców & rzeczoznawców samochodowych umożliwia adekwatne wyceny pojazdów do wartości rynkowych aut. Wewnętrzny cennik skupu metali oraz pojazdów pozwala nam na najlepsze kierowane do Klientów oferty.

Dzięki dbałości o renome, etykę biznesową oraz otwartość i elastyczność firmy grono zadowolonych Klientów na Śląsku i Polsce południowej ( Małopolska - Opolskie ) z dnia na dzień powiękasza swoje grono.